Середа, 24.04.2019, 18:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [102]
Законодавство [49]
Сурдопедагогіка [87]
Освіта глухих [160]
Освіта України [51]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [16]
Країна глухих [62]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » Освіта України
Входження України у світовий ринок техніки, технологій і праці висуває вимоги на постачання на ринок продукції й послуг, що відповідають стандартам світового співтовариства. Сучасна ситуація в економічному житті України, в контексті тенденцій світового економічного розвитку, визначила необхідність розвитку якісно нових підходів до організації й змісту підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації персоналу для різних галузей народного господарства.
Вимоги реальної роботи сьогодні не обмежуються рамками професійної кваліфікації. Орієнтація на досягнення очікуваного результату залежить не тільки від кваліфікації, але й від ставлення працівника до справи, його особистої відповідальності, вміння працювати в колективі, виконувати додаткові функції за власною ініціативою, гнучкості в розумінні своїх функціональних обов'язків, участі в прийнятті рішень, готовності до змін і т.п. Це вимагає інтеграції певного комплексу комп ... Читати далі »
Категорія: Освіта України | Переглядів: 468 | Додав: Admin | Дата: 03.03.2014

Університет "Україна” - це вищий навчальний заклад інтегрованого типу, метою якого є забезпечення рівного доступу до якісної вищої освіти всім членам суспільства, зокрема людям з інвалідністю.
Супровід навчання студентів з інвалідністю - це система заходів, що мають забезпечити рівний доступ до навчання, тобто знищити або принаймні мінімізувати проблеми студентів з інвалідністю у навчанні.
Основою набуття вищої освіти є державні освітні стандарти, обов'язкові для всіх студентів, незалежно від стану їх здоров'я. Тільки при такому підході до навчання людей з інвалідністю вони як професіонали надалі можуть бути конкурентоспроможними на ринку праці.
Інтегрована форма навчання у ВНЗ передбачає спільне навчання студентів, які мають функціональні обмеження, з іншими студентами.
Така форма навчання визнає за людьми з інвалідністю рівні права на отримання освіти і потребує здійснення політики рівни ... Читати далі »
Категорія: Освіта України | Переглядів: 470 | Додав: Admin | Дата: 10.02.2014

Ребенка ударить можно, нельзя унизить. Так говорил когда-то известный педагог Антон Макаренко. Сейчас же, скорее, ученики позволяют себе унижать и даже бить учителей. Те иногда в долгу не остаются.
Интересует Ваше мнение, как можно устранить конфликт между учениками и учителями, который иногда заканчивается рукоприкладством либо с одной, либо с другой стороны. И можно ли оправдать учителя,  доведенного учеником до отчаяния,  который все же поднял на школьника руку?
Высказывайтесь. Детальнее мы обсудим эту тему в программе "Тема Дня" на Интернет-радио "Магнолия".  Некоторые из Ваших комментариев прозвучат в эфире.

Прямой эфир: четверг, 19 декабря, 15:15.

Опитування
Можно ли оправдать доведеного до отчаяния учителя, который ударил ребенка?
-Да, можно
-Нет, оправдания быть не может
ГОЛОСУВАТИ


Категорія: Освіта України | Переглядів: 281 | Додав: Admin | Дата: 12.12.2013

Підготовка дитини до школи як запорука її подальшого ефективного навчання

1.1. Діяльність та завдання ПМПК

Психолого-медико-педагогічна консультація (ПМПК) - це державний постійно діючий діагностико-корекційпий орган системи освіти. Він здійснює психолого-педагогічний супровід дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, у задоволенні їхніх освітньо-розвиткових потреб і соціально-трудовій адаптації. До таких дітей належать і діти з порушеннями слуху.
За останні роки мережа психолого-медико-педагогічних консультацій істотно розширилась. До 2005р. існували лише обласні ПМПК, у тому числі республіканська (Автономна Республіка Крим) та Київська і Севастопольська міські ПМПК, що також мають статус обласних. Відповідно до нової редакції Положення про центральну та республіканську (АР Крим), обласні, Київську та Севаст ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 1591 | Додав: Admin | Дата: 03.12.2013

     Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами ще зі шкільних часів - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися, адже враховуючи масу складнощів, що встають перед учителями кожен Божий день, мимоволі задаєшся питанням - як вчителю вдається, не дивлячись на більш ніж скромну матеріальну зацікавленість і ряд супутніх, часто найскладніших проблем, справлятися на ряду з цим з величезним психологічним навантаженням, залишаючись при цьому людиною мудрою і толерантною, чуйною і відповідальною, впевнено і послідовно ведучи свою вірну освітню лінію в нашому житті і житті наших дітей.
     Чудова професія вчителя знайшла своє визнання не тільки в наших серцях. Починаючи з 1994-го року це особливе професійне свято - День в ... Читати далі »
Категорія: Освіта України | Переглядів: 844 | Додав: Admin | Дата: 06.10.2013

День учителя - професійне свято всіх працівників сфери освіти - був заснований в 1994 році.
Запитайте у будь-якого батька, що він вважає найважливішим елементом навчання своєї дитини, і він напевно відповість: гарні вчителі. Тільки під умілим керівництвом хороших вчителів учні можуть ефективно використовувати нові технології та нові знання, які стрімко розвиваються і стають пріоритетними в навчальному процесі.
Викладачі займають центральне місце в будь-якому процесі, спрямованому на підвищення освітнього рівня, від них залежить, щоб люди навчилися мирно жити разом, і щоб світ позбавився від дискримінації. Саме тоді, коли потреба у вчителях особливо велика, прикро, що багато країн відчувають їх нестачу.
Сьогодні, у Всесвітній день вчителя, ми пропонуємо батькам і всім громадянам на хвилину замислитися про те, як змінив їхнє життя гарний учитель, пам’ять про якого вони зберегли. Що було б зараз з вами, якби цей учит ... Читати далі »
Категорія: Освіта України | Переглядів: 320 | Додав: Admin | Дата: 05.10.2013

     У рамках цьогорічної вступної кампанії бажання здобути вищу освіту виявили 620 040 чоловік. В період з 2 по 31 липня абітурієнти відправили 1 901 503 заяв на участь в конкурсному відборі на вступ до вузу.
     "Це рекордні показники за кількістю поданих заяв. Якщо в минулому році кількість вступників склала майже 150 тисяч чоловік, то в цьому році цей показник збільшився більш ніж в чотири рази", - повідомив заступник директора департаменту вищої освіти Міносвіти Микола Фоменко.
     За його словами, майже в п'ять разів збільшилася і кількість поданих заяв порівняно з минулим роком. "У 2011 році вступники відправили до вузів близько 400 тисяч електронних заяв, цього року – 1 млн 901 тисяча", - додав Фоменко.
     Найактивнішими учасниками вступної кампанії-2012 стали жителі таких областей: Донецька область - 167 719 заяв, Дніпропетро ... Читати далі »
Категорія: Освіта України | Переглядів: 273 | Додав: Admin | Дата: 02.10.2013

     Сьогодні у сфері дошкільної освіти впроваджується значна кількість інновацій різного характеру, спрямованості і значимості, втілюються новинки в організацію, зміст, методику, технологію навчання. Адже, дошкільна освіта – це основа, фундамент всієї освіти.
     Вперше в Україні постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. №629 затверджена Державна цільова соціальна програма розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року, що передбачає розширення мережі дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності, удосконалення нормативно-правової бази з питань забезпечення ефективного розвитку дошкільної освіти, поліпшення матеріально-технічної бази, збільшення кількості дітей, що здобули дошкільну освіту, проведення експериментальної та інноваційної діяльності, удосконалення системи перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів дошкільних навча ... Читати далі »
Категорія: Освіта України | Переглядів: 368 | Додав: Admin | Дата: 21.09.2013

     За приблизними підрахунками, на Львівщині більше ніж 100 дітей особливої форми інвалідності - незрячі й які не чують водночас. Вони не навчаються в жодних спеціальних закладах, адже таких просто нема, батьки не знають, як правильно їх виховувати, адже нізвідки брати відповідну інформацію. Сліпоглухі діти не спілкуються з однолітками, не розвиваються і, як наслідок, виростають втраченими для суспільства людьми. Відкрити спеціальний навчальний заклад - ось найкраще вирішення такої проблеми, стверджують фахівці. І пропонують заснувати такий центр на базі одного з інтернатів Львова.
     Нещодавно навчально-реабілітаційний центр "Левеня" для дітей із вадами зору зібрав на круглий стіл працівників соціальної сфери, медиків і представників Української спілки інвалідів, аби разом напрацювати конкретні кроки для вирішення проблеми сліпоглухих малюків. Працівники освіти, на жаль, проігно ... Читати далі »
Категорія: Освіта України | Переглядів: 411 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2013

     Чи можливо дати чіткі визначення і характеристики ролі отця для сім’ї, рідних і близьких, для держави і суспільства в цілому? Важко сказати. Швидше за все у кожному конкретному випадку вони будуть зовсім різні, проте всі ці можливі формулювання буде об’єднувати одна абсолютно чітка риса - любов і відповідальність. Всенародний День Батька в незалежній Україні ще порівняно молоде свято, що отримало путівку в життя 18-го вересня 2009-го року, але в цьому є щось, що не можна передати словами. Молода, визнана як така, що цілком відбулася, вже більш ніж юна держава стверджує свої, вже давно визнані в усьому світі, загальнолюдські цінності, показуючи свою зрілість і вдячність непорушним і фундаментальним поняттям людської природи нашого буття. Як колись, 19-го червня 1910-го року, це зробила місіс Додд, американка з міста Спокан (штат Вашингтон), яка вважається засновницею цього чудового свята.
 &nb ... Читати далі »
Категорія: Освіта України | Переглядів: 407 | Додав: Admin | Дата: 15.09.2013

« 1 2 3 4 5 6 »
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2019