Середа, 24.04.2019, 19:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [102]
Законодавство [49]
Сурдопедагогіка [87]
Освіта глухих [160]
Освіта України [51]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [16]
Країна глухих [62]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » Освіта України

Чесно кажучи, раніше мені ніколи не доводилось відвідувати дитячі садки для діток з порушеннями слуху. І ось зовсім недавно випала така нагода… Важко сказати, чого саме очікувала від цих відвідин, але побачене мене вкрай здивувало. Про деякі моменти я розповім, розглядаючи окремі ситуації, які ми, нечуючі практиканти, обговорили між собою і спробували проаналізувати зі своєї точки зору.

Ситуація 1
Під час уроку у молодшій віковій групі педагог забороняла використовувати жестову мову навіть присутнім нечуючим студентам. Нашого перекладача попросили сісти, “не махати руками” і не відволікати дітей.

Аналіз ситуації
Перше враження було приголомшливе: “Як це так?!”. Звичайно ж, ми, нечуючі, можемо зчитувати з губ те, що говорить викладач, але так безцеремонно позбавити глухого студента можливості почути все, що гово ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 276 | Додав: Admin | Дата: 03.06.2015

Освітній потенціал – одна з небагатьох конкурентних переваг України на теперішньому переломному етапі нашої історії. Але це лише потенціал. Для того, щоб викладачі й студенти, університети загалом розкрили його та реалізували, необхідно створити відповідні умови.
Ми на порозі подвійного виклику – з одного боку, світ дуже мінливий, освітні тенденції розвиваються безперервно, необхідно рухатися в прискореному темпі, щоб почувати себе на рівних з колегами і конкурентами. З іншого – наші освіта і наука дісталися нам у спадок від ізольованої радянської системи й більше, ніж за 20 років незалежності ми практично не інтегрувалися у світові процеси.
Для того, щоб наздогнати та не відставати, сьогодні потрібно діяти блискавично.
Українські учні виграють міжнародні освітні змагання, наші університети пишаються освітніми традиціями, ал ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 369 | Додав: Admin | Дата: 01.02.2015

Вчений, бізнесмен і письменник розповів чому вчителям не потрібно підвищувати зарплату, як навчити школярів стати багатими і щасливими і що спільного в українського педагога з даішником, пише Руслан Іванов у №1 журналу Корреспондент від 16.01.2014.
Реалізувавши понад 50 бізнес-проектів у різних сферах – рекламі, маркетингу, книговидавництві, освіті, – Володимир Співаковський переконався, що всю систему освіти в країні можна реформувати за три роки без великих фінансових вкладень.
Президент освітньої корпорації Гранд знає, як навчити школярів стати багатими і щасливими, а вчителів – сучасними і високооплачуваними. У нього є рецепт, як зробити систему освіти однією з найважливіших у країні і найбільш вигідних сфер вкладення грошей.
Тому Співаковський з неприхованою іронією вислуховує від Корреспондента перерахування проблем, які має вирішити майбутня ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 352 | Додав: Admin | Дата: 23.01.2015

Правила роботи класного керівника зі щоденниками учнів:
1.Щоденник має перевірятися класним керівником один раз на тиждень.
2.Учні повинні чітко знати вимоги, які висуває класний керівник до ведення щоденника.
3.Щоденник учня має відображати результати його навчальних досягнень без акцентування на особистих якостях учня.
4.Щоденник учня має відображати його активність у житті класу та результативність його участі в шкільному житті.
5.Наприкінці тижня учні можуть підрахувати й зафіксувати кількість позитивних оцінок за минулий тиждень. Це приємно й батькам - зазирнувши у щоденник дитини, побачити її досягнення за тиждень.
6.Щоденники треба використовувати для того, щоб підтримувати учня у складні для нього хвилини життя, аби своїм записом щиро відзначити його успіхи та досягнення.

Записи у щоденниках учнів, які робить класний керівник, ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 2860 | Додав: Admin | Дата: 04.09.2014

“Природные” детские сады становятся новым трендом

В Лондоне по примеру Германии, Шотландии и Скандинавских стран, открылся первый “природный” детский сад, в котором дети находятся на улице целый день.
Дети, которые посещают “природные” детские сады, не играют с искусственными игрушками и не проводят время в помещениях, – пишет Huffington Post. Вместо этого они днями напролет играют в лесах и парках, “готовят” из листочков и грязи, собирают хворост, бегают, прыгают, фантазируют.
“Я уверена, этот садик – лучший для моего сына. Я хочу, чтобы он проводил время на улице, а не в четырех стенах”, – говорит мама двухлетнего Гектора.
Воспитатели утверждают, что постоянное пребывание на свежем воздухе – не единственное отличие “природного” садика от ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 424 | Додав: Admin | Дата: 28.07.2014

“Закон о высшем образовании”, о котором так долго, еще с 2008-го, говорили, наконец принят. Итак, выясним, какие же основные перемены ждут студентов и абитуриентов.

1. Специалистов больше нет. Квалификационный уровень специалиста отменен. Но пугаться не стоит тем, кто его получил раньше или как раз должен был в следующем учебном году получить такую запись в дипломе. В этом случае “автоматом” выпускники вузов приравниваются к магистрам.

2. Неполное образование - в прошлом. Такое понятие исчезает, как и базовое высшее образование. Можно стать бакалавром или магистром - высшее образование теперь имеет разные уровни. А вот незаконченная учеба, без получения этих квалификаций, не в счет.

3. Младший специалист - им можно стать, но это понятие теперь не имеет ничего общего с вы ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 269 | Додав: Admin | Дата: 09.07.2014

Університет ”Україна” з моменту його створення надає освітні послуги людям з особливими потребами: близько 1500 молодих людей з вадами здоров’я різної нозології навчаються в інтегрованих студентських групах 20-ти територіально-відокремлених підрозділів Університету.
З вересня 2010 року у Вінницькому соціально-економічному інституті Університету ”Україна” навчаються чотири групи студентів, а саме: одна група 4-го курсу напряму підготовки ”Документознавство та інформаційна діяльність” та три групи 1-го, 2-го та 3-го курсу напряму підготовки ”Здоров’я людини” які мають повну або часткову втрату слуху (академічна група складається з 15 осіб). Це студенти з Вінницької, Хмельницької, Львівської, Житомирської, Рівненської, Одеської та Донецької областей. Висококваліфіковані викладачі та сурдоперекладачі забезпечують якісний рі ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 262 | Додав: Admin | Дата: 23.06.2014

Випускний в школі: варіанти проведення

Ось вже і наближається до кінця навчальний рік, закінчується школа, наближається літо і звичайно цей час приносить до нас разом з квітами ще і хвилю випускних вечорів. Для кожної людини момент закінчення школи і вступ в доросле життя запам'ятовується назавжди і довгі роки залишається однією з найзначиміших подій в житті.
І якщо для учнів-випускників ця подія викликає хвилююче тремтіння і радість очікування, то для батьків це може виявитися нелегким випробуванням. Починаючи від переживань з приводу середнього балу атестата, додається клопіт на предмет випускного костюма і сукні, а також сценарію самого випускного вечора. Де і як його проводити? Сьогодні багато батьків сушать голову над цим завданням.
Сучасна цивілізація розваг внесла велику різноманітність в це питання. Оскільки відмітити закінчення школи, ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 351 | Додав: Admin | Дата: 31.05.2014

30 травня для столичних школярів пролунає “останній дзвоник”

Вручення документів про освіту випускникам 11-х класів проходитиме 31 травня 2014 року, 9-х класів - 18 червня 2014 року

Столичні заклади освіти готуються до завершення навчального року. У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту КМДА інформують, що 30 травня 2014 року для столичних школярів пролунає останній дзвінок. Вручення документів про освіту випускникам 11-х класів проходитиме 31 травня 2014 року, 9-х класів - 18 червня 2014 року.
Завершення навчальних занять буде відбуватися наступним чином: у 1-10-х класах 30 травня 2014 року і 31 травня 2014 року для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем. В 11-х класах - 22 травня 2014 року.
Навчальна практика та екскурсії для учнів будуть проходити за наступним графіком: - 1-4-х класів - ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 390 | Додав: Admin | Дата: 30.05.2014

18-летняя школьница надела на выпускной платье с открытой спиной. Школьная администрация посчитала наряд слишком вызывающим и не позволила девушке появиться на балу в таком виде.
Мама девочки рассказала о том, что при выборе праздничного платья они ориентировались на школьный устав. “В правилах сказано, что наряды с открытой спиной допустимы. Единственное ограничение касается длины платья и обнаженного живота“, – поделилась женщина. Они остановили свой выбор на платье в пол с обнаженной спиной, но администрация посчитала его слишком вызывающим.
Школьница только пришла на бал, когда к ней подошел завуч и попросил покинуть помещение за нарушение правил дресс-кода. Жертвой строгих уставов стали еще две девушки, и они смогли вернуться только после того, как см ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 395 | Додав: Admin | Дата: 29.03.2014

« 1 2 3 4 5 6 »
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2019