Середа, 24.04.2019, 18:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [102]
Законодавство [49]
Сурдопедагогіка [87]
Освіта глухих [160]
Освіта України [51]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [16]
Країна глухих [62]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » Освіта України

Вперше в одному документі компактно наведено опис ключових змін до всіх оновлених програм.
І у такому випадку єдиний спосіб отримати об'єктивну інформацію - звернутися до першоджерела.
Зміни до програм початкової школи стали результатом безпрецедентно відкритого обговорення на освітній Інтернет-платформі EdEra (https://www.ed-era.com), у якому взяли участь більше чотирьох тисяч вчителів, батьків, науковців, які внесли більше восьми тисяч пропозицій.
4 серпня 2016 р. Колегія МОН затвердила ці зміни, а 11 серпня 2016 р. на сайті Міністерства освіти та науки були викладені оновлені програми.
Зі всіма програмами початкової школи (в т.ч. – оновленими) можна ознайомитися за цим посиланням: http://mon.gov.ua/…/education/zagaln…/pochatkova-shkola.html
Однак перед тим, як знайомитися з оновленими програмами, вчителям та батькам доречно мати ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 152 | Додав: Admin | Дата: 12.08.2016

Міністерство освіти та науки України скасувало освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Цьогоріч ВНЗ набирають студентів на цей ступінь востаннє.
Раніше отриманий диплом спеціаліста прирівнюється до диплому магістра. Тобто на дипломах все одно писатиме "спеціаліст", але студенти автоматично вважатимуться магістрами.
Відтепер в Україні буде 5 освітньо-кваліфікаційних рівнів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр, доктор філософії та доктор наук. Відтак, отримання бакалавра вже означатиме здобуття повної вищої освіти. Зникає поняття "кандидат наук".
Всі, хто захистили дисертацію, навіть з атомної енергетики, стануть докторами філософії. А нинішні кандидати наук за власним бажанням зможуть отримати диплом доктора філософії.
Експерти переконали, що завдяки реформі ми відходимо від радянської класифікації і переходимо до європейських стандарт ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 719 | Додав: Admin | Дата: 09.07.2016

ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти" запрошує на навчання в інклюзівні та спеціальні групи учнів з порушенням слуху за професіями:
на базі 9 класів (3 роки навчання) (з отриманням повної загальної середньої освіти):
-штукатур;
-лицювальник-плиточник;
-маляр
-муляр;
-монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій;
-електрозварник ручного зварювання;
-слюсар з ремонту автомобілів; електрозварник ручного зварювання;
-кухар;
-кондитер;
-монтажник санітарно-технічних систем та устаткування (сантехнік);
-електрозварник ручного зварювання;
-монтажник гіпсокартонних конструкцій.

на базі 11 класів (1 рік навчання)
-штукатур; лицювальник-плиточник;
-електрозварник ручного зварювання;
-кухар;
-слюсар з ремонту автомобілів;
-перукар (п ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 121 | Додав: Admin | Дата: 04.07.2016

Полтавське вище міжрегіональні професійне училище імені Бірюзова С.С. запрошуємо на навчання до нашого училища, яке знаходиться в духовній столиці України, красивому місті Полтава.
Нагадуємо,що учні з вадами слуху навчаються в нашому навчальному закладі (термін навчання 3 роки на базі неповної середньої освіти та 2 роки на базі повної середньої освіти) за такими спеціальностями:
- лицювальник – плиточник;
- монтажник гіпсокартонних конструкцій;
 - монтажник санітарно-технічних систем та устаткування;
- кухар, кондитер;
- квітникар, робітник зеленого будівництва.
Учні забезпечуються безкоштовним проживанням в гуртожитку на території навчального закладу.
Харчування триразове і безкоштовне! Учні в позаурочний час займаються в спортсекціх “Інваспорту” : футбол, волейбол, боулінг, легка атлетика, шахи, ш ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 202 | Додав: Admin | Дата: 30.06.2016

Дорогі друзі!

Спеціальна вечірня загальноосвітня школа №23 для глухих і слабочуючих м.Харкова запрошує вас для подальшого навчання та отримання спеціальності.
У 2016-2017 навчальному році школа продовжить співпрацю з професійними ліцеями м.Харкова, тому ви можете отримати середню освіту в нашій школі й навчатися в ліцеї за такими спеціальностями:
-монтажник гіпсокартонних конструкцій (майстер з євроремонту);
-озеленювач (оформлення ландшафту);
-майстер з пошиття та ремонту взуття;
-оператор комп’ютерного набору;
-палітурник;
-швачка, закрійниця;
-перукар, майстер манікюру, візажист.
Для тих, хто не має житла, є упорядковані гуртожитки при ліцеях.
Учні щомісяця отримують стипендію.
Час навчання в професійному ліцеї (2 роки) входить до трудового стажу.
Для формування груп не ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 115 | Додав: Admin | Дата: 25.06.2016

Вступ поза конкурсом
- Особи, яким відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" надане таке право;  
- Інваліди I та II груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю), відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні";  
- Особи, яким відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" надане таке право;  
- Особи, яким відповідно до Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці" надане таке право;  
- Члени збірних команд України, які брали участь у міжнародних олімпіадах, перелік яких визначено центральним органом виконавчої влади у сфері освіт ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 406 | Додав: Admin | Дата: 24.02.2016

Шановні абітурієнти! Звертаємо вашу увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2015 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації (з 01 лютого до 04 березня 2016 року), радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів.

Що потрібно для реєстрації на ЗНО - 2016 р які знадобиться зібрати документи, куди і в які терміни їх слід подавати?

Терміни
 Реєстрація на ЗНО – 2016 р. (зовнішнє незалежне тестування) стартує 1 лютого 2016 року. Подати документи потрібно до 4 березня 2016 р. За цей час абітурієнт повинен внести свої дані в систему Українського центру оцінювання якості освіти. Це можна зробити самості ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 301 | Додав: Admin | Дата: 12.02.2016

У столиці України проводиться конкурсний відбір кандидатів    
За результатами проведення відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів Києва конкурсною комісією було рекомендовано 24 претенденти на посаду. Про це під час брифінгу повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.
Усі районні адміністрації прислухалися до рекомендацій і зараз подають в установленому порядку рекомендовані кандидатури на призначення.
"Вперше за 23 роки незалежності України в м.Києві відбуваються якісні зміни, в тому числі і в сфері освіти. Київська міська влада на чолі з Віталієм Кличком здійснює комплексний підхід до реформування та управління навчальними закладами шляхом впровадження інноваційного проекту – конкурсного відбору кандидатів", &nda ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 269 | Додав: Admin | Дата: 06.07.2015

У випускників шкіл формально є вибір, яку освіту отримувати: середню спеціальну (ПТУ і коледж), або вищу в державному або комерційному вузі. У кожного з них є свої плюси і мінуси. Наприклад, з дипломом комерційного вузу неохоче беруть на роботу, в державні університети дуже важко потрапити через корупцію при вступі, рівень престижу диплома ПТУ і коледжу держава так і не підняло. Тому, абітурієнти сьогодні вибирають не тільки напрямок спеціальності, а й рівень акредитації навчального закладу, щоб навчання не стало марною тратою грошей і часу.

ПТУ і коледжі
Сучасні коледжі - це перейменовані технікуми і ПТУ, в яких викладацькі склади і програми навчання, в більшості випадків, залишилися колишніми. Вступити вчитися туди можна після 9 або 11 класу загальноосвітньої школи. Один з головних плюсів: абітурієнт не витрачатиме ще 2 роки на школу, потім 5 років на навчання в ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 284 | Додав: Admin | Дата: 28.06.2015

Як ви знаєте, на сьогоднішній день у будь-який вищий навчальний заклад України (за виключенням професійних училищ та коледжів) неможливо вступити без результатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Для того, щоб достовірно розповісти нашим читачам про тестування, я вирішила також пройти ЗНО разом з нечуючими абітурієнтами…
Мій експеримент розпочався ще взимку, коли стартувала реєстрація на ЗНО через сайт http://testportal.gov.ua/. Була заповнена заявка, надіслані всі необхідні документи до Регіонального центру якості освіти. Далі розпочалася підготовка до першого тестування з української мови та літератури, що відбулося 24 квітня.

Як це було…
Отже, настав день 24 квітня. Ми, нечуючі, проходили тестування всі разом, великою групою. В кабінеті був присутній перекладач жестової мови.
До речі, при оформленні заявки-реєстрації н ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 225 | Додав: Admin | Дата: 13.06.2015

« 1 2 3 4 5 6 »
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2019