Вівторок, 10.12.2019, 07:13
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Нечуючі педагоги | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [106]
Законодавство [54]
Сурдопедагогіка [96]
Освіта глухих [166]
Освіта України [53]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [13]
Консультація [16]
Країна глухих [78]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
 
Правління  Об’єднання нечуючих педагогів:
 

    В Громадській організації "Об`єднання нечуючих педагогів" (м.Київ) за станом 12 червня 2014 року перебувають 102 членів - нечуючих педагогів (з міста Києва, Волинської, Донецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Київської, Львівської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівенської, Січеславської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької областей і АР Крим, м.Москви (Росія), м.Монтополи-Пиза (Італія), м.Нью-Йорка (США).

    ПРАВЛІННЯ ОНП: Каменська Н.М. - президент; Зборовська Н.А. - віце-президент; Біланова О.А., Григорова Л.Д., Дяків С.М., Ярмоленко К.Г., Лещенко Л.М., Лук'янова А.М., Тимошенко В.А.(адміністратор сайту) - члени Правління.
    РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ ОНП: Федорченко Д.А. - голова; Володін О.В., Маринець В.С. - члени РК.
    Скарбник ОНП: Франчук В.В.
    Адреса: 03150, м.Київ, вул.Велика Васильківська, 74, Громадська організація "Об'єднання нечуючих педагогів" (ГО ОНП)
    Телефон: (044) 287-21-80, моб.тел.0634962697, 0666617255.
    E-mail: onp-kiev@ukr.net (правління), onp-ua@ukr.net (адміністратор сайту)

Положення про Правління ОНП

Положення про Ревізійну комісію ОНП

Положення про сплату внесків ОНП

Положення про символіку ОНП

 

До уваги членів правління ОНП !

В кабінеті головного редактора газети "Наше життя" відбудеться чергове засідання правління ГО "Об'єднання нечуючих педагогів" в п'ятницю, 4 вересня 2015 року, о 17 годині. Явка всіх членів правління обов'язкова! Іногородні члени правління мають можливість брати участь в режимі відеоконференції, у разі неможливого приїзду до Києва.

 

 

 

День народження членів ОНП:
1 03 грудня Кострикіна Галина Володимирівна, член ОНП, заступник директора спецшколи-інтернату №2 (м.Житомир)
2 06 грудня Шевченко Світлана Миколаївна, член ОНП, науковий співробітник Інституту спецпедагогіки і психології ім.М.Ярмаченка НАПН України (м.Київ)
3 12 грудня Климова Руслана Василівна, член ОНП, заступник директора спецшколи-інтернату №91 (м.Одеса)
4 12 грудня Шокота Іван Васильович, член ОНП, вчитель фізичного виховання спецшколи-інтернату №6 (м.Київ)
5 16 грудня Пац Оксана Вікторівна, член ОНП, вчитель корекційно-слухової роботи спецшколи-інтернату №33 (м.Хмельницький)
6 18 грудня Іванюшева Наталія Василівна, член ОНП, заслужений працівник соціальної сфери України, пенсіонерка, перекладач-дактилолог (м.Київ)
  18 грудня (ювілей) Науменко Віталій Сергійович, член ОНП, актер Культурного центру УТОГ (м.Київ)
  22 грудня Литвиненко Ганна Іваніфвна, член ОНП, тренер ДУ "Київміськінваспорт" (м.Київ)
  30 грудня Тарнавський Жан Марча-Вілвич, член ОНП, вихователь спецшколи-інтернату №2 (м.Чернівці)
  31 грудня Маринець Вікторія Сергіївна, член ОНП, спеціаліст ТОВ (м.Київ)
     
     
     
     
     
       
       
       
       
       
 
Привітання  ОНП

16 вересня 2019 року наша колега з ОНП Іващенко Лаура із Хмельницького народила сина. Вага дитини 3370, зріст 51.

Вітаю з народженням сина! Бажаю хлопчику міцних сил і міцного здоров’я, дивовижних миттєвостей і в цілому щасливого дитинства. Нехай ангел завжди зберігає вашого сынулю від бід, нехай у вашій родині завжди панує гармонія і ідилія. Миру вам, щасливого батьківства та материнства і самого життєрадісного сина.

Новорічне привітання президента ОНП Наталії Каменської
Шановні члени Об’єднання нечуючих педагогів!
На порозі Нового,
2019 року хочу подякувати минулому рокові за всі його уроки, відзначити тих наших колег, завдяки кому ми можемо перерахувати цікаві заходи, які вдалося здійснити.
Першою чергою, хочу подякувати членові ОНП, адміністратору сайту ОНП і організатору групи  ОНП в Телеграм –
Володимиру Тимошенку. Як ніхто, він сприяв багатьом ініціативам і допомагав у багатьох складних випадках при реалізації проекту з проведення семінару-практикуму на базі Київського коледжу легкої промисловості, який був підтриманий Київською міською державною адміністрацією.
Особлива подяка – колективу коледжу легкої промисловості на чолі з доктором технічних наук
Ганною Щуцькою. Уклін тим, хто допоміг у проведенні семінару в коледжі лекціями з досвіду роботи, перекладом жестовою мовою та розв’язанням організаційних питань: Олександру Трикіну, Наталії  Іванюшевій, Ірині Сколотовій, Оксані Терещенко та іншим, хто долучився до нашої  спільної справи. Дуже цікаву мотиваційну лекцію прочитала нам під час цього семінару головний науковий співробітник Інституту спеціальної педагогіки та психології імені М. Ярмаченка, доктор педагогічних наук, професор Світлана Кульбіда.
Завдяки
Ганні Щуцькій з колегами та директору типографії «Шах і Мат» Геннадію Василенку учасники семінару отримали цікаві друковані матеріали з досвіду роботи коледжу.
Багато позитивних емоцій і цікавого досвіду роботи отримали учасники двох семінарів, які відбулися навесні та восени 2018 року на базі Хмельницької загальноосвітньої спеціальної школи № 33. Велика подяка колективу цього навчального закладу на чолі з кандидатом педагогічних наук 
Галиною Воробель! Приємно, що за проектом «Нова українська школа» колектив цієї школи не лише дбає про інноваційний підхід в роботі, а й щедро ділиться досвідом з колегами з інших навчальних закладів. Особливо хочу відзначити активність викладача жестової мови Хмельницької школи, члена ОНП Лауру Іващенко.
Попри всі негаразди і проблеми, серед членів ОНП є активні люди, які беруть участь у наших заходах. Першою чергою, хочу  сказати за це спасибі
Сергію Дяківу з Чернівців, Олені Богуш з Одеси, Ірині Стомаченко із Запоріжжя, Дмитру Федорченку з Києва, Ользі Білановій з Кривого Рогу та іншим, хто приїхав на проведення заходів.
Висловлюю також подяку
Василю Шокоті, Віталію Радьку, Наталії Іванюшевій і Володимиру Тимошенку, які допомогли вирішити питання про облаштування могили однієї із засновниць нашої організації — Євгенії Грищенко. Завдяки їм тепер не соромно прийти на її могилу і вшанувати  пам’ять людини, яка так багато зробила для ОНП.
На жаль, 2018 рік став останнім роком життя для нашого патріарха-педагога Миколи Рибальченка. Вічна йому пам'ять…
Але не будемо про сумне… Адже ми дивимося у прийдешній рік з надією на краще, і я щиро бажаю всім миру, здоров’я, наснаги, успіхів у роботі і активності у здійсненні справ ОНП.

З Новим роком, з новим щастям, з новими планами та здобутками!
З повагою Н.Каменська, президент

До уваги членів ОНП !
З глибоким задоволенням сповіщаємо, що нарешті завершена тривала робота з реєстрації нового варіанту Статуту Об'єднання нечуючих педагогів!
Згідно з офіційним листом в.о.начальника Дніпровського райуправління юстиції у м.Києві від 25.05.2015р. №01-23/343, Наказом Дніпровського районного управління юстиції у м.Києві від 25 травня 2015 року №172/01 Статут Об'єднання нечуючих педагогів (ГО ОНП) зареєстровано.
Таким чином, цей Статут набирає чинності з дня державної реєстрації змін до Статуту ОНП, викладеного в новій редакції та затвердженого 26 березня 2015 року Загальними зборами в зв‘язку з приведенням діяльності Об‘єднання у відповідність з Законом України “Про громадські об‘єднання”.
Щиро дякуємо за успішне здійснення цієї нелегкої роботи членові нашої організації,
юристу Володимиру Антоновичу Тимошенку!

Правління ОНП

Шановні члени Об'єднання нечуючих педагогів!
Дозвольте висловити слова щирої подяки членам ОНП, які взяли активну участь у звітно-виборних зборах нашої організації, подякувати за довіру у зв'язку з моїм обранням на посаду президента ОНП, побажати успіхів і плідної роботи новому складу правління і ревізійної комісії.
Велика вдячність всім членам ОНП, які взяли участь у роботі над новим Статутом ОНП: В.Маринець, В.Тимошенку, М.Рибальченку, О.Володіну, Г.Кострикіній та іншим. Зараз новий варіант Статуту проходить реєстрацію в Головному управлінні юстиції у м.Києві.
На порозі - новий навчальний рік. У неспокійний, складний для нашої рідної країни час розпочинається він... Не всі школярі зможуть прийти до школи, не всі вчителі і вихователі зможуть звично зайти до класів... Побажаємо успіхів на новому місці роботи - у Березівській спецшколі на Житомирщині - нашій колезі з Луганська Вікторії Васильцовій.
Дорогі друзі! Хочу побажати всім вам, незважаючи ні на що, зберігати спокій і впевненість у собі, вірити у перемогу добра над злом і виховувати учнів у любові і пошані до Батьківщини. Памятаймо, що ми старші, мудріші, досвідченіші і ми є взірцем для молоді, особливо у такий доленосний час. Успіхів вам у роботі, творчої наснаги і мирного неба над головою!

З повагою, Н.Каменська, президент

 

Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2019