Неділя, 18.08.2019, 12:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [104]
Законодавство [51]
Сурдопедагогіка [87]
Освіта глухих [161]
Освіта України [51]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [16]
Країна глухих [62]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » 2014 » Червень » 23 » Пропонуємо освіту для осіб з вадами слуху
11:55
Пропонуємо освіту для осіб з вадами слуху

Університет ”Україна” з моменту його створення надає освітні послуги людям з особливими потребами: близько 1500 молодих людей з вадами здоров’я різної нозології навчаються в інтегрованих студентських групах 20-ти територіально-відокремлених підрозділів Університету.
З вересня 2010 року у Вінницькому соціально-економічному інституті Університету ”Україна” навчаються чотири групи студентів, а саме: одна група 4-го курсу напряму підготовки ”Документознавство та інформаційна діяльність” та три групи 1-го, 2-го та 3-го курсу напряму підготовки ”Здоров’я людини” які мають повну або часткову втрату слуху (академічна група складається з 15 осіб). Це студенти з Вінницької, Хмельницької, Львівської, Житомирської, Рівненської, Одеської та Донецької областей. Висококваліфіковані викладачі та сурдоперекладачі забезпечують якісний рівень навчального процесу. З цією метою укомплектовано комп’ютерний клас, лекції проводять за допомогою мультимедійних засобів; в навчальні плани включено такі необхідні дисципліни, як ”Українська жестова мова” та ”Розвиток логічного мислення”. Бажаючим надається гуртожиток.
На наступний навчальний рік інститут планує продовжити набір студентів з вадами слуху на 1-й курс навчання з напряму підготовки ”Документознавство та інформаційна діяльність” (ліцензійний набір на денну форму навчання – 55 осіб, на заочну – 45 осіб) та з напряму підготовки ”Здоров’я людини” (ліцензійний набір на денну форму навчання – 30 осіб, на заочну – 30 осіб) , а також розпочати набір з напряму підготовки ”Соціальна робота” (ліцензійний набір на денну форму навчання – 30 осіб, на заочну – 30 осіб) і ”Облік і аудит” (ліцензійний набір на денну форму навчання – 60 осіб, на заочну – 60 осіб).
Умови вступу розміщені на сайті інституту. Сайт інституту: http://www.vsei.vn.ua
 

 

 

 

Категорія: Освіта України | Переглядів: 296 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2019