Вівторок, 23.10.2018, 05:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [96]
Законодавство [47]
Сурдопедагогіка [86]
Освіта глухих [158]
Освіта України [50]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [15]
Країна глухих [61]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » 2015 » Червень » 7 » Сліпоглухоніма трійня (відео з субтитрами)
17:11
Сліпоглухоніма трійня (відео з субтитрами)

Дивовижний світ Зої, Софі і Емми Хукер - єдиних у світі сліпоглухонімих трійнят. Можливості сучасної медицини дозволяють виходжувати новонароджених навіть з масою 500 г. На жаль, майже кожна п'ята недоношена дитина страждає на захворювання очей - ретинопатію недоношених (РН), і 8% з них - важкими формами.
Ретинопатія недоношених - це захворювання очей, що виникає внаслідок порушення розвитку.
 

До уваги осіб з порушеннями слуху! Щоб отримати субтитри до відео на Youtube, треба натиснути на кнопку "Cубтитри" внизу справа на панелі екрана.

Глухонімота - вроджена або придбана в ранньому дитинстві глухота і обумовлене нею відсутність мовлення.
Оволодіння словесної промовою в нормі відбувається на основі слухового сприйняття мови оточуючих і наслідування їй. Якщо дитина народжується глухим або втрачає слух до розвитку мовлення (до 1 року), то він позбавляється можливості опанувати промовою без спеціальних прийомів навчання. Нерідко навіть і при більш пізньому виникненні глухоти (у віці 2-3 років) мова, вже розвинулася в тій чи іншій мірі, але недостатньо упрочившаяся, втрачається, якщо не приймаються спеціальні заходи для її збереження і розвитку.
Причиною глухонімоти можуть бути будь-які вроджені аномалії слухового органу і перенесені в ранньому дитинстві захворювання, що призводять до глухоти. Яких-небудь патологічних змін у мовному апараті у глухонімих зазвичай не спостерігається.

Глухота - повна відсутність слуху або така ступінь його зниження, при якій сприйняття мови стає неможливим.
Абсолютна глухота спостерігається рідко. Зазвичай є залишки слуху, що дозволяють сприймати дуже гучні звуки, у тому числі і деякі звуки промови, виголошені гучним голосом біля вушної раковини. Розбірливого сприйняття мови при глухоті не досягається; цим глухота відрізняється від приглухуватості, при якій достатню посилення звуку забезпечує можливість мовного спілкування.
Глухота може бути природженою або придбаною.

Сліпота - стійка повна втрата зору на обидва ока (відсутня світловідчуття, зір дорівнює нулю).

Сліпоглухонімота - поєднання повної сліпоти з глухотою та німотою. Сліпоглухонімота вроджена або виникла в ранньому віці втрата зору і слуху і пов'язана з відсутністю слуху німота. Без спеціального навчання сліпоглухоніма дитина не набуває елементарних життєвих навичок.

 

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 284 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2018