Понеділок, 15.10.2018, 16:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [95]
Законодавство [47]
Сурдопедагогіка [86]
Освіта глухих [158]
Освіта України [50]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [15]
Країна глухих [61]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » 2015 » Січень » 3 » В Україні набув чинності закон про навчання дітей з особливими потребами у звичайних школах
14:16
В Україні набув чинності закон про навчання дітей з особливими потребами у звичайних школах

Дітей-інвалідів будуть адаптувати до нормального життя

В Україні з 1 січня 2015 року набуває чинності Закон України №1324-VII "Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання".
Прийняття запропонованого законодавчого акта дозволить продовжити вирішення проблем поступової інтеграції осіб з обмеженими можливостями здоров'я в суспільне життя, дозволить отримувати освіту відповідного рівня разом з однолітками шляхом організації інклюзивного навчання.
Нагадаємо, 5 червня 2014 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання".
Законом внесено зміни до статті 12 Закону України “Про дошкільну освіту”, якими передбачено, що для задоволення освітніх, соціальних потреб, організації корекційно-розвиваючої роботи у складі дошкільних навчальних закладів можуть створюватися спеціальні та інклюзивні групи для виховання і навчання дітей з особливими освітніми потребами .
Відповідно до закону, у всіх типах дошкільних навчальних закладів при реалізації права дітей на дошкільну освіту враховуються особливі освітні потреби у навчанні та вихованні кожної дитини, в тому числі дітей з особливими освітніми потребами відповідно до принципів інклюзивної освіти.
Також вносяться зміни до Закону “Про загальну середню освіту”, відповідно до яких діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів, забезпечуються безкоштовним гарячим харчуванням протягом всього періоду навчання у загальноосвітньому навчальному закладі.
Президент України Петро Порошенко підписав цей закон 26 червня 2014 року.

Закон України “Про дошкільну освіту”
Закон України “Про загальну середню освіту”

 

 

Джерело: СНЮ

Категорія: Законодавство | Переглядів: 330 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2018