Неділя, 20.01.2019, 10:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [99]
Законодавство [48]
Сурдопедагогіка [86]
Освіта глухих [159]
Освіта України [51]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [16]
Країна глухих [62]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » 2014 » Серпень » 20 » Увага! Пропонується участь у польсько-українському освітянському проекті
14:01
Увага! Пропонується участь у польсько-українському освітянському проекті

Увага! Пропонується участь у польсько-українському освітянському проекті

Шановні члени УТОГ!

Українське товариство глухих інформує про введення в дію короткочасного польсько-українського проекту, який передбачає проведення тренінгів для чуючих батьків та їхніх глухих дітей.
Конкретна мета проекту: знаходження спільної мови обох сторін засобом жестової мови, що сприятиме соціалізації та взаємоінтеграції у спілкування батьків та дітей.
Для цього проектом передбачено проведення табору на території Польщі (місто Перемишль), який функціонуватиме протягом 4 (чотирьох) днів в кінці жовтня місяця 2014 року.
До роботи в проекті залучається 10 українських глухих/слабочуючих дітей та одна/один мати/батько на кожну дитину (таким чином: 10 дітей + 10 чуючих батьків). Вік дитини - від 7 до 10 років.


Що мають зробити батьки, бажаючі взяти участь у цьому проекті?
-Перш за все, звернутися до місцевої спеціальної школи для нечуючих дітей і заявити про свою кандидатуру і кандидатуру своєї дитини для участі в польсько-українському таборі (можна звертатися і до обласної організації УТОГ, яка також залучена до проведення цієї роботи);
-враховувати, що дитина має бути емоційною, живою, легко вступати у спілкування з однолітками та глухими дорослими людьми (тобто мати лідерські якості);
-враховувати, що батьки мають чи можуть мати здатність до командної роботи для реалізації мети проекту в ланці “батьки-батьки”, “батьки-діти”;
-знати про існування спільноти глухих і розуміти приналежність дитини до цієї спільноти;
-бути енергійними і охочими до отримання нових знань та умінь.


Обласні організації УТОГ на підставі даних, наданих школами, мають скласти список дітей з батьками та відправити перелік з усіма даними, викладеними в супроводжувальній таблиці, на електронну адресу: osvitautog@gmail.com та chepchina@bigmir.net до 01 вересня 2014 року;
Слід врахувати, що батьки за умови проходження їхніх кандидатур до участі в польсько-українському проекті повинні максимально швидко оформити закордонні паспорти собі та дитині (можливо потрібна буде віза та медична страховка) за власні кошти - це єдині витрати з боку батьків.
Відбір дітей УТОГ як партнер проекту залишає за собою. УТОГ щиро сподівається, що в перспективі зазначений проект, за умови успішної його реалізації, буде тривалим та багаторічним.

 

Апарат ЦП УТОГ

 

Категорія: Освіта за кордоном | Переглядів: 258 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2019