Вівторок, 19.06.2018, 08:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [91]
Законодавство [47]
Сурдопедагогіка [83]
Освіта глухих [154]
Освіта України [50]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [15]
Країна глухих [60]
Адміністратор сайту [7]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » Освіта глухих

СПАСИБО, ЧТО КОНЦА УРОКАМ НЕТ!

Наверняка многие, прочитав о том, что речь снова пойдет о школе, захотят перевернуть страницу. Но хочу остановить вас, ведь каждая школа, как человек, вмещает в себе целый мир со своими стремлениями, печалями и радостями. В этом я еще раз убедилась, побывав в столичной спецшколе-интернате №9 для детей с нарушениями слуха.

УСПЕЕМ ЛИ ПРОЧИТАТЬ “ВОЙНУ И МИР”?

Спецшкола-интернат №9 существует с 1963 года. Это первое в Украине учебное заведение для слабослышащих детей. За годы существования школы контингент ее учеников постоянно увеличивался, и необходимость расширяться назревала не один раз.
На сегодняшний день в школе насчитывается 229 учеников, которые с прошлого года учатся по программе массовой школы.
- Перейти на эту программу мы смогли благодаря содействию депутата Се ... Читати далі »

Категорія: Освіта глухих | Переглядів: 336 | Додав: Admin | Дата: 07.04.2013

Глухой учитель... Как странно звучит, не правда ли? Но разве может быть глухим учитель, который ежедневно вкладывает в своих учеников знания, умения и частичку самого себя? Да, к счастью. И - к сожалению. К счастью - потому что, кто же, как не он, может лучше других знать и понимать своих неслышащих учеников. А к сожалению - потому, что в силу своей особенности, неслышащие педагоги держатся в школе зачастую обособленно, не имея возможности ни повышать квалификацию, ни обмениваться опытом с другими учителями, а также со своими неслышащими коллегами из других спецшкол. Но нашелся человек, который решил исправить допущенную несправедливость.
Марина Ивановна Лашкевич, воспитатель Киевской школы-интерната №9 для детей с недостатками слуха, за дело взялась основательно. Для начала выяснила, сколько в столичных спецшколах работает неслышащих педагогов. Следующий момент - узнать их ... Читати далі »

Категорія: Освіта глухих | Переглядів: 314 | Додав: Admin | Дата: 05.04.2013

Під час осінніх канікул у конференц-залі Товариства глухих відбулася чергова зустріч сурдопедагогів з вадами слуху. Приємно, що таке спілкування з колегами вже стало не тільки традицією, а й внутрішньою потребою для багатьох нечуючих вчителів і вихователів.
Втім, на останню зустріч прийшли не тільки педагоги Києва. Вони радо вітали своїх колег з інших областей України - Наталію Адамюк з м.Полтави та Анастасію Лутошкіну із Запорізької області (Кам'янська спецшкола), які знайшли час і кошти, щоб приїхати до столиці.
На зустрічі були присутні начальник відділу організаційної і культмасової роботи товариства глухих К.З.Нестеренко, яка також має педагогічну освіту, і сурдопедагог Київської спецшколи-інтернату №6 Є.С.Грищенко, яка з притаманною їй небайдужістю до проблем глухих людей взяла участь у розмові з нечуючими колегами.
Програма зустрічі була дуже насиченою ... Читати далі »

Категорія: Освіта глухих | Переглядів: 313 | Додав: Admin | Дата: 04.04.2013

Під час святкування Міжнародного дня глухих в Культурному центрі глухих, як і планувалось, відбувся проблемний стіл “Освіта нечуючих”, у якому взяли участь представники шкіл-інтернатів, вищих учбових закладів різних рівнів акредитації, в яких навчаються особи з вадами слуху.
Сьогодні від нечуючої молоді вимагають грунтовних знань, високого рівня розвитку особистості. А цього неможливо досягти без середньої спеціальної і вищої освіти.
Розпочав дискусію голова товариства глухих Ю.П.Максименко, який закликав учасників знайти шляхи вирішення проблеми здобуття нечуючими школярами належного освітнього рівня. Було запропоновано в ході дискусії чітко вказати проблеми спеціальних навчальних закладів, відзначити досягнення накреслити власний шлях здобуття освіти нечуючими.
Цікавими були виступи директорів столичних шкіл-інтернатів №№6, 9, 18, які відзначили спі ... Читати далі »

Категорія: Освіта глухих | Переглядів: 300 | Додав: Admin | Дата: 03.04.2013

« 1 2 ... 14 15 16
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2018