Четвер, 24.08.2017, 05:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [74]
Законодавство [41]
Сурдопедагогіка [82]
Освіта глухих [127]
Освіта України [45]
Освіта за кордоном [19]
Медицина [9]
Консультація [15]
Країна глухих [54]
Адміністратор сайту [6]
Пошук
Вхід на сайт
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » Архів матеріалів

29 квітня 2017 року на базі Культурного центру глухих (м.Київ, вул.Курська, 6) відбувся XI Всеукраїнський конкурс “Ерудит” серед учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів) для дітей глухих та дітей зі зниженим слухом, в якому взяли участь 23 нечуючих учні з 16 спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів для дітей с порушеннями слуху.
Оцінювання результатів відбувалося у двох підгрупах: серед глухих учнів та учнів зі зниженим слухом.
Згідно з поданими заявками, Оргкомітетом з підготовки та проведення Всеукраїнського конкурсу “Ерудит” було надано дозвіл на допуск переможців, які зайняли 2 і 3 місця, до участі у Всеукраїнському конкурсі ”Ерудит”.
Програма конкурсу складалася з двох завдань: тестування зі шкільних предметів та творчої роботи на тему “Яким я бачу своє майбутнє життя”.
За ... Читати далі »

Категорія: Освіта глухих | Переглядів: 65 | Додав: Admin | Дата: 30.04.2017

19 квітня 2017 року у місті Києві, в Культурному центрі глухих відбувся семінар “Вплив та наслідки посттравматичного стресового розладу в осіб з порушеннями слуху та особливості надання їм психологічної допомоги”, організаторами якого виступили Українське товариство глухих, Українсько-Канадський альянс для глухих та слабочуючих, ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України, Канадсько-Українська фундація та Об’єднання нечуючих педагогів.
Необхідність проведення такого семінару викликана тим, що політичне і військове протистояння, яке триває в Україні, трагічна загибель великої кількості людей може викликати в осіб, які їх пережили, гострі стресові ситуації, небезпечні для життя. Значна кількість людей, у тому числі і члени Товариства, потрапили у складні життєві обставини, вимушені були стати внутрішньо пере ... Читати далі »

Категорія: Інформація ОНП | Переглядів: 67 | Додав: Admin | Дата: 25.04.2017

СВІТЛИЙ ВЕЛИКДЕНЬ!

Шановні члени ОНП !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Воскресіння Христового!

Це свято є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над темрявою, віри - над безнадією. Великодні дні  спонукають нас по-новому подивитися на світ, бути добрішими, милосерднішими, благороднішими, терплячішими один до одного.
Сердечно  вітаючи Вас зі світлим днем  Христового Воскресіння, бажаю душевної рівноваги і гармонії, спокою, м ... Читати далі »

Категорія: Інформація ОНП | Переглядів: 70 | Додав: Admin | Дата: 14.04.2017

Тест: Ваше отношение к здоровью

Проверьте, насколько внимательно вы относитесь к состоянию вашего здоровья.
На предлагаемые вопросы ответьте “да” или “нет”.
Каждый положительный ответ приносит 1 балл, каждый отрицательный – 0 баллов.

1. Регулярно ли вы проходите медицинское обследование?
2. Покупаете ли и читаете ли книги по медицине?
3. Вам нравится смотреть по телевизору передачи о здоровье?
4. Регулярно покупаете и употребляете витамины?
5. Стараетесь не есть того, что плохо сказывается на вашем здоровье?
6. Используете ли вы травы и другие средства народной медицины?
7. Часто говорите о своем здоровье или болезнях?
8. Если у вас болит голова, беспокоитесь, что это может быть опухолью мозга?
9. Кажется ли вам, что вы страдаете необычными недугами? ... Читати далі »

Категорія: Консультація | Переглядів: 106 | Додав: Admin | Дата: 08.04.2017

Відповідно до абзацу дванадцятого пункту 64 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої Міністерством освіти України від 15.04.1993 № 102, за години педагогічної роботи, виконаної понад встановлену норму, провадиться додаткова оплата відповідно до отримуваної ставки заробітної плати в одинарному розмірі.
При заміщенні тимчасово відсутніх у зв’язку з хворобою або з інших причин педпрацівників, яке тривало не більше двох місяців, відповідно до п.73 Інструкції провадиться погодинна оплата праці. Якщо ж заміщення тривало понад два місяці, то оплата праці педагогів провадиться з першого дня заміщення за всі години фактичного навчального навантаження в порядку, передбаченому п.68 цієї Інструкції, тобто за тарифікацією у повному обсязі.
Про механізм заміни та оплати праці вчителів за години заміщення тимчасово відсутніх вчителів виписано ... Читати далі »

Категорія: Законодавство | Переглядів: 6 | Додав: Admin | Дата: 17.02.2017

Вопрос о возможностях развития познавательной деятельности глухих — один из центральных в сурдопедагогике и сурдопсихологии. От его решения в значительной степени зависит решение ряда конкретных педагогических и методических вопросов, связанных с практикой специально организованного обучения и воспитания глухих детей. Актуальность проблемы обуславливается и тем, что продолжительное время бытовало неверное представление о глухонемоте и о возможностях развития глухонемых.
В древнем мире и в эпоху средневековья глухонемота объявлялась “наказанием господним”, поэтому даже мысль сделать что-то для улучшения положения глухонемых считалась святотатством. Не понимая обусловленности немоты глухотой, зачастую пытались отыскать у глухонемых людей какие-то недостатки в речевом аппарате. Оперативное вмешательство (подрезывание малого язычка, оперирование голосовых ... Читати далі »

Категорія: Сурдопедагогіка | Переглядів: 62 | Додав: Admin | Дата: 11.02.2017

История не баловала глухих. Наши предки их не любили. В Галлии глухонемых приносили в жертву языческому богу, в Спарте по закону Ликурга их сбрасывали в море с высокой скалы. В Древней Греции, как и в Риме, законы были жестокими. Из-за глухоты, даже приобретенной, человек лишался права завещать и наследовать. Глухих приравнивали к слабоумным. Только в V веке нашей эры в Риме для поздно оглохших были сняты некоторые из этих запретов. Но глухие от рождения по-прежнему оставались бесправными.
По свидетельству А.Г.Басовой, профессора Московского педагогического института, ссылающейся на исследования М.В.Богданова-Березовского, еще в начале XX века в российском захолустье варварски обращались с глухонемыми. Темные суеверные люди нередко считали их повинными в стихийных бедствиях. В деревне пожар — спроси с глухонемого, пала корова — накликал глухонемой. Известны случ ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 75 | Додав: Admin | Дата: 05.02.2017

Шановні абітурієнти! Звертаємо вашу увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2016 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації (з 06 лютого до 17 березня 2017 року), радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів.

Що потрібно для реєстрації на ЗНО - 2017 р які знадобиться зібрати документи, куди і в які терміни їх слід подавати?

Терміни
Реєстрація на ЗНО – 2017 р. (зовнішнє незалежне тестування) стартує 6 лютого 2017 року. Подати документи потрібно до 17 березня 2017 р. За цей час абітурієнт повинен внести свої дані в систему Українського центру оцінювання якості ос ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 133 | Додав: Admin | Дата: 01.02.2017

Правління Об'єднання нечуючих педагогів з глибоким сумом сповіщає про передчасну смерть відмінника освіти, колишнього вчителя математики Київської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату №6 для глухих дітей, члена ОНП – ГРИЩЕНКО ЄВГЕНІЇ СЕМЕНІВНИ.

Переглядів: 21 | Додав: Admin | Дата: 31.01.2017 | Коментарі (0)

Конвенція ООН
про права дитини
20 листопада 1989 року
(редакція зі змінами, схваленими резолюцією від 21.12.1995)

Преамбула
Держави-учасниці цієї Конвенції,
вважаючи, що згідно з принципами, проголошеними в Статуті Організації Об'єднаних Націй, визнання властивої гідності, рівних і невід'ємних прав усіх членів суспільства є основою забезпечення свободи, справедливості і миру на землі,
беручи до уваги, що народи Об'єднаних Націй підтвердили в Статуті свою віру в основні права людини, в гідність і цінність людської особи та сповнені рішучості сприяти соціальному прогресові і поліпшенню умов життя при більшій свободі,
визнаючи, що Організація Об'єднаних Націй у Загальній декларації прав людини та в Міжнародних пактах про права людини проголосила і погодилась з тим, ... Читати далі »

Категорія: Законодавство | Переглядів: 76 | Додав: Admin | Дата: 28.01.2017

« 1 2 3 4 ... 47 48 »
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2017