Неділя, 25.06.2017, 16:45
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [72]
Законодавство [40]
Сурдопедагогіка [81]
Освіта глухих [127]
Освіта України [44]
Освіта за кордоном [19]
Медицина [9]
Консультація [15]
Країна глухих [54]
Адміністратор сайту [6]
Пошук
Вхід на сайт
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » Архів матеріалів

Тест: Ваше отношение к здоровью

Проверьте, насколько внимательно вы относитесь к состоянию вашего здоровья.
На предлагаемые вопросы ответьте “да” или “нет”.
Каждый положительный ответ приносит 1 балл, каждый отрицательный – 0 баллов.

1. Регулярно ли вы проходите медицинское обследование?
2. Покупаете ли и читаете ли книги по медицине?
3. Вам нравится смотреть по телевизору передачи о здоровье?
4. Регулярно покупаете и употребляете витамины?
5. Стараетесь не есть того, что плохо сказывается на вашем здоровье?
6. Используете ли вы травы и другие средства народной медицины?
7. Часто говорите о своем здоровье или болезнях?
8. Если у вас болит голова, беспокоитесь, что это может быть опухолью мозга?
9. Кажется ли вам, что вы страдаете необычными недугами? ... Читати далі »

Категорія: Консультація | Переглядів: 58 | Додав: Admin | Дата: 08.04.2017

История не баловала глухих. Наши предки их не любили. В Галлии глухонемых приносили в жертву языческому богу, в Спарте по закону Ликурга их сбрасывали в море с высокой скалы. В Древней Греции, как и в Риме, законы были жестокими. Из-за глухоты, даже приобретенной, человек лишался права завещать и наследовать. Глухих приравнивали к слабоумным. Только в V веке нашей эры в Риме для поздно оглохших были сняты некоторые из этих запретов. Но глухие от рождения по-прежнему оставались бесправными.
По свидетельству А.Г.Басовой, профессора Московского педагогического института, ссылающейся на исследования М.В.Богданова-Березовского, еще в начале XX века в российском захолустье варварски обращались с глухонемыми. Темные суеверные люди нередко считали их повинными в стихийных бедствиях. В деревне пожар — спроси с глухонемого, пала корова — накликал глухонемой. Известны случ ... Читати далі »

Категорія: Країна глухих | Переглядів: 13 | Додав: Admin | Дата: 05.02.2017

Шановні абітурієнти! Звертаємо вашу увагу, що реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні осіб, яким станом на 01 вересня 2016 року виповнилося 16 років, буде відбуватися за паспортами. Зважаючи на стислі терміни реєстрації (з 06 лютого до 17 березня 2017 року), радимо якнайшвидше розпочати процедуру отримання паспортів.

Що потрібно для реєстрації на ЗНО - 2017 р які знадобиться зібрати документи, куди і в які терміни їх слід подавати?

Терміни
Реєстрація на ЗНО – 2017 р. (зовнішнє незалежне тестування) стартує 6 лютого 2017 року. Подати документи потрібно до 17 березня 2017 р. За цей час абітурієнт повинен внести свої дані в систему Українського центру оцінювання якості ос ... Читати далі »

Категорія: Освіта України | Переглядів: 127 | Додав: Admin | Дата: 01.02.2017

Конвенція ООН
про права дитини
20 листопада 1989 року
(редакція зі змінами, схваленими резолюцією від 21.12.1995)

Преамбула
Держави-учасниці цієї Конвенції,
вважаючи, що згідно з принципами, проголошеними в Статуті Організації Об'єднаних Націй, визнання властивої гідності, рівних і невід'ємних прав усіх членів суспільства є основою забезпечення свободи, справедливості і миру на землі,
беручи до уваги, що народи Об'єднаних Націй підтвердили в Статуті свою віру в основні права людини, в гідність і цінність людської особи та сповнені рішучості сприяти соціальному прогресові і поліпшенню умов життя при більшій свободі,
визнаючи, що Організація Об'єднаних Націй у Загальній декларації прав людини та в Міжнародних пактах про права людини проголосила і погодилась з тим, ... Читати далі »

Категорія: Законодавство | Переглядів: 63 | Додав: Admin | Дата: 28.01.2017

Декларація ООН прав дитини
20 листопада 1959 року


Преамбула
Беручи до уваги, що народи Об’єднаних Націй знову підтвердили у Статуті свою віру в основні права людини і в гідність та цінність людської особистості і сповнені рішучості сприяти соціальному прогресу та підвищенню стандартів життя з розширенням свобод,
беручи до уваги, що Організація Об’єднаних Націй у Загальній декларації прав людини проголосила, що кожна людина має володіти всіма зазначеними в ній правами і свободами, без розрізнення за такими ознаками, як раса, колір шкіри, стать, мова, релігійні, політичні чи інші переконання, національне чи соціальне походження, майновий стан, народження, чи іншими обставинами,
беручи до уваги, що дитина внаслідок її фізичної і розумової незрілості потребує спеціальної охорони і ... Читати далі »

Категорія: Законодавство | Переглядів: 54 | Додав: Admin | Дата: 22.01.2017

Шкільна історія

Відомо, що без притоку молодих резервів будь-який вид спорту не може не тільки розвиватись, а взагалі - існувати. Так і в баскетболі для осіб з вадами слуху.
Своїм зростанням та успіхами баскетбол серед глухих Києва завдячує, безумовно, школам-інтернатам для дітей з вадами слуху №№6, 9 і 1 8.
Автор цих рядків у кінці 60-х років основну увагу приділяв саме учням школи-інтернату №6, черпаючи звідси резерви для збірних чоловічої та жіночої команд Києва.
З 1974 року за ініціативи Українського товариства глухих Міністерство освіти України почало проводити першості з баскетболу серед шкіл- інтернатів для дітей з вадами слуху. Це стало великим поштовхом у розвитку баскетболу в школах-інтернатах, у тому числі й київських.
На цих першостях в окремі роки збиралось до 18-20 команд дівчат і хлопців від шкіл-інте ... Читати далі »

Категорія: Освіта глухих | Переглядів: 51 | Додав: Admin | Дата: 17.01.2017

Шановні члени Об'єднання нечуючих педагогів!

Науковці лабораторії жестової мови та Українського товариста глухих приділяють особливу увагу розширенню й активізації міжнародного наукового співробітництва. Завдяки такій співпраці є можливість налагоджувати успішні партнерські зв’язки, ефективніше проводити спільні наукові дослідження, обмінюватися знаннями й досвідом, реалізовувати міжнародні інформаційні проекти.
Одним з таких проектів є міжнародний проект імені Леонардо да Вінчі – “Поширимо жест” (https://www.spreadthesign.com/ua), що реалізується з 2008 року в рамках програми “Передача інновацій”, яка підтримана Шведським міжнародним відділенням освіти і навчання Ради Європи.
З кожним новим роком по проекту:
- залучаються команди нових країн;
- можливе ознайомлення і вивчення різних національ ... Читати далі »

Категорія: Освіта за кордоном | Переглядів: 87 | Додав: Admin | Дата: 11.01.2017

Вітчизняній сурдопедагогіці  вже понад 210 років. За цей тривалий час вона пройшла непростий шлях — від зародження та становлення до визнання. Протягом цього часу з’являлись навчальні заклади для дітей з порушеннями слуху. По-різному складалася їхня доля. Частина згодом пішла в небуття, інші продовжували певний період розвиватись, а деякі з них дійшли до нашого часу. Ці заклади виникали не просто так. Їхній появі потрібно завдячувати людям, які співчували глухонімим та намагалися полегшити їхню долю. Вони зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняної сурдопедагогіки. Серед всіх інших варто виокремити імена І.Бардаха, В.М.Вєтухова, Є.К.Андрієвського та М.Д.Варди. Заклади, створені цими людьми, 2016 року відзначили ювілейні дати:  145 років виповнилося Єврейській школі глухонімих у Львові (І.Бардах), 120 років — Харківській школі (училищу) для глухоні ... Читати далі »

Категорія: Сурдопедагогіка | Переглядів: 98 | Додав: Admin | Дата: 06.01.2017

Новорічне привітання Президента Об’єднання нечуючих педагогів Наталії Каменської

Текст новорічного привітання президента

Категорія: Інформація ОНП | Переглядів: 380 | Додав: Admin | Дата: 31.12.2016 | Коментарі (3)

Нещодавно у м.Києві відбувся Всеукраїнський навчальний семінар “У Вас особлива дитина”, організований за сприяння Всеукраїнської громадської організації “Наукове товариство інвалідів “Інститут соціальної політики”. До участі були запрошені фахівці освітніх і реабілітаційних закладів та батьки дітей з особливими потребами. Відгукнулись на запрошення майже 70 учасників з різних регіонів України. Виконавчий директор ВГО Світлана Задунайська спланувала плідну роботу впродовж двох днів за участю провідних фахівців та талановитої молоді.
Пізнавальним був виступ Тетяни Скрипник, доктора психологічних наук, професора кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка (м.Київ). Свою доповідь-презентацію на тему “Сенсомоторна інтеграція в процесі життєдіяльності дити ... Читати далі »

Категорія: Сурдопедагогіка | Переглядів: 60 | Додав: Admin | Дата: 24.12.2016

« 1 2 3 4 ... 46 47 »
Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2017