Неділя, 21.10.2018, 00:19
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Інформація ОНП [96]
Законодавство [47]
Сурдопедагогіка [86]
Освіта глухих [158]
Освіта України [50]
Освіта за кордоном [20]
Медицина [11]
Консультація [15]
Країна глухих [61]
Адміністратор сайту [8]
Пошук
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

hit counter
ОБ'ЄДНАННЯ НЕЧУЮЧИХ ПЕДАГОГІВ
Головна » 2014 » Травень » 22

Захист прав виборців

Як захистити свої виборчі права?
Як не порушити виборче законодавство?

Право голосування
Мені виповнюється 18 років 5 червня 2014 року. Я зможу проголосувати?
Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України “Про вибори Президента України” до списку виборців для повторного голосування включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться 18 років. Таким чином, 25 травня на виборах Ви проголосувати не зможете, а 15 червня, у випадку повторного голосування (так званого 2 туру, якщо він відбудеться), можна.

Я киянин і хочу обирати мера Києва 25-го травня, але в цей день буду поза межами столиці. Чи зможу я проголосувати?
Право голосу на місцевих виборах та на вибо ... Читати далі »

Категорія: Консультація | Переглядів: 356 | Додав: Admin | Дата: 22.05.2014

Зробити безкоштовний сайт з uCozCopyright MyCorp © 2018